• Ed Oudenaarden

Van Lodenstein College maakt geslaagden bekend

HOEVELAKEN Het Van Lodenstein College in Hoevelaken heeft alle geslaagden (die toestemming gaven) bekend gemaakt. Hieronder de namen van de gelukkigen. 

VMBO

AMERSFOORT: Julia Blok, Jessica Lagerwerf, Dion van Ravenhorst.

BARNEVELD: Gerard Bakker, Thom Bakker, Anne van Beek, Gerbrand Besselsen, Arie van der Bijl, Marieke Blankespoor, Marko Blankestijn, Willem Bos, Dianne Bouwheer, Stevine van de Braak, Lennard Brand, Christa Brandsen, Laura Brandsen, Eduard van den Brink, Eline van den Brink, Laurens van den Broek, Diederik Brouwer, Robert Brouwer, Martine van Bruggen, Gerritha van de Bruinhorst, Jacoba Bunk, Marlene Davelaar, Lizanne Deij, Margreet van Dijkhuizen, Bart van Eijk, Corné van Eijk, Jaap van Essen, Joan Flier, Job Frens, Ageeth Gerritsen, Ruthger Hardeman, Henk van Harten, Wouter Hartevelt, Gerhald van Hoef, Jaco Hoek, Carola Juffer, Edward van de Kieft, Hendrik Kole, José Kooij, Harm Kroesbergen, Larissa de Kruif, Janneke Mastenbroek, Alinde Morren, Karen van Nifterik, Leonard van Noord, Henneline Overbeek, Rik Pater, Hannelore Pladdet, Gert Ploeg, Anne van de Poppe, Thomas Roest, Corné Ruiter, Boaz van Schothorst, Brenda Schreuder, Geertilde van Sligtenhorst, Gerrieke Snetselaar, Jurrian Stroomberg, Joline Sturkenboom, Leandra Tijssen, Diberna Top, Sjoeréén Top, Hannah Veenendaal, Eduart van Veldhuizen, Lennart de Vries, Bart Waaijenberg, Jesse Waaijenberg, Corine Wagtho, Petra Weerheim, Sarita Westeneng. 

BENNEKOM: Elise van Holland, Menzo Treur. 

BRAKEL: Henri van Wijk. 

BREUKELEN UT: Corine Boonzaaijer, Gerdien van Woudenbergh, Willianne van Woudenbergh. 

BUNSCHOTEN-SPAKENBURG: Rianne Rozendaal. 

BUSSUM: Steven de Weerd. 

DE GLIND: Johanneke Sturkenboom, Carola Verkuil.

DE KLOMP: Jan van Doleweerd, Gert Jan Pater.

DODEWAARD: Jacco van Duin, Marius van Maurik, Jan de Vree.

DOORN: Corstian Bos, Stefanie Vlot.

DRIEBERGEN-RIJSENBURG: Eduard de Kruijf, Arja Roelofse, Camila de Souza.

EDE: Kim van Geresteijn, Lizette van Ginkel, Marion van Lagen, Willeke van Lagen, Anna Methorst, Mathijs van Steenbergen, Henk Teunissen, Wim Thomassen, Kathelijne Top, Arno van Veldhuizen, Eward Wiskerke.

EDERVEEN: Evert-Jan Bos, Gerrald Bouwheer, Hannah Bouwheer, Jaap van den Dikkenberg, Eline Ebbers, Albert Hardeman, Marijke Hardeman, Teunard Jacobsen, Corné Stomphorst, Jo-Anne Teunissen, Marianne van der Zouwen.

ELSPEET: Jan van Essen, Elizabeth Franken, Anton Hooijmeijer.

ELST, UTR: Jacco Rijksen.

ERMELO: Ben van Bentum, Bertijn Snoek.

HARSKAMP: Aart-Jan Blankespoor, Denice van den Brink, Aline Kampert, Henrick Ouwendorp, Evelien Schut, Gerbrand Schut.

HOEVELAKEN: Jarno van Essen, Tjerk Gielen, Henk-Jan de Lange, Leanne van Ravenhorst.

HOUTEN: Josian Kemp, Jasper Verberkmoes.

IJZENDOORN: Anne-Jan Hardeman.

KESTEREN: Elbert van Dijk, Jaap-Jan Groen, Gerald van Leeuwen.

KOOTWIJKERBROEK: Emilie Adams, Jurrian van den Brink, Stevan Buijs, Rosanne Copier, Gisette Davelaar, Arwin van den Dikkenberg, Fianne Drost, Johnny van Ee, John Goorhuis, Patrick van Harten, Anne Sophie van Hierden, Thijs Kleijer, Harm van Lagen, Laurien Lodder, Heleen van Luttikhuizen, Ciska van Manen, Hans Meijer, Gerbert Melissen, Ariska van Middendorp, Vera Morren, Lisa van de Munt, Bram van Nifterik, Oscar van de Pol, Gido Roelofsen, Luuk Roelofsen, Marijn Roelofsen, Gelinde Top, René Verhoef, Jannemieke van der Wal, Mieke van de Weerd.

KORTENHOEF: Hermen Landwaart.

LANGBROEK: Dirk-Jan van Dijk, Jan-Willem Meijers.

LEERBROEK: Chris van der Horst.

LEERSUM: Ries van Doleweerd, Jan-Willem van Os.

LEUSDEN: Heino Duits, Eveline Gorter.

LUNTEREN: Elize Achterstraat, Stein Achterstraat, Linde Adams, Hermen van Aggelen, Alice van den Brand, Carola van den Brand, Marco van den Brink, Hanneke van den Broek, Henrike van Dam, Wijnanda van Deelen, Joost van Dijk, Eduard Drost, Julian Drost, Nico Drost, Christian van Engelenhoven, Marleen Hardeman, Miranda van Harten, Erika van Hoef, Henry Konijn, Henk van Lagen, Martie Mulder, Elbert van Os, Sabrine Snellen, Roelinde Snetselaar, William Snetselaar, Jan Soetendaal, Mariëlle Soetendaal, Karin van Steenselen, Nikita van den Top, Colinda Vlastuin, Marieke Westeneng, Vera van Westerhuis, Marilène Zeeman.

MAARSBERGEN: Gerieke van Wolfswinkel.

MAARTENSDIJK: Rosanne van Asselt, Anne-Ruth Britstra, Marita Copier, Harmke Dekker, Marieke Kok, Marjolein Landwaart, Jasmin van Oostrum, Geraline van Voorst.

NIJKERK: Justus Boor, Levi van den Bor, Arend Flier, Jan van Grootveld, Geert-Jan van den Hardenberg, Aron van Hemert, Marieke Huijbertsen, Willemijn Huijbertsen, Berrian Timmerarends.

NIJKERKERVEEN: Gert-Jan Gorter, Corné van de Heg.

NUNSPEET: Reino van Meijeren.

OCHTEN: Henrick van Zetten.

OMMEREN: Anton Timmer.

OOSTZAAN: Geline Voorwinden.

OPHEUSDEN: Perry Baaij, Theo van Binsbergen, Jacob Boer, Johan van de Kolk, Jelle van de Scheur, Thomas Stuurbrink.

OTTERLO: Bart van Middendorp.

OVERBERG: Harm van Roekel

PUTTEN: Kees van den Brink, Boaz Dekker, Hendri van Moorselaar, Gerdina van Putten, Evan Slotboom, Arianne Smit, Maaike van Staveren, Henk Torsius,

RENSWOUDE: Gerjanne Blankespoor, Robin van der Velden, Babette Verweij.

RHENEN: Bert van den Brink, Theo Brouwer, Else-Marie Everse, Johan van Laar, Sjacco van Laar, Jurriën Rijksen.

SCHALKWIJK: Erika Floor, Jochem Floor.

SCHERPENZEEL: Gerben Boeder, Meta ten Broek, Marolien de Bruyn, Jasper Donselaar, Lydia van Eckeveld, Paul van Eijkelenburg, Dirieke van Elst, Carola van Ginkel, Gert-Jan den Hartog, Dianne Hazeleger, Jonathan Hoogendoorn, Alisa de Jong, Janneke Krijgsman, Thomas Linge, Wilma van Raamsdonk.

SOEST: Nathalie Klap, Eline Rijfers.

STROE: Corné Arens, Heidi Brouwer, Melanie Klok, Jan Nooteboom, Arjen Tomassen.

'T GOY: Rosita van Maaswaal.

TERSCHUUR: Anne van de Pol, Mariëlle Rijnsburger, Helena Simon.

TULL EN 'T WAAL: Erik Floor.

VEENENDAAL: Jonneke de Bruin, Marnix van Dalfsen, Jan van Engelenburg, Drikus Geurtsen, Eveline van Kruistum, Mattijs Lagerweij, Jan-Willem van Weverwijk.

VOORTHUIZEN: Corné Barten, Leah Geluk, Rubian Rozendaal.

WEKEROM: Jaap Kampert, Melis Kampert, Lydia van Lagen, Alwin van den Top, Elise Top, Wertine Waaijenberg, Rick van Wijk, Rosalie Wubs.

WESTBROEK: Harm Hogenhout.

WOUDENBERG: Rick Bakker, Mattijs Barten, Julian Beukens, Laura Beukens, Annelinde Duiveman, Wilmer Flier, Hilde Hazeleger, Pieter Heldoorn, Joran de Heus, Jos van der Hoeven, Anouk Hoogesteger, Joas de Korte, Laura de Kruijf, Marij van de Lagemaat, Roeland van de Lagemaat, Harald van Roekel, Geert Ruitenbeek, Bart Sinke, Sanne Weerd.

ZEEWOLDE: Christiaan Mulder.

ZEIST: Natasja van der Sluis.

ZWARTEBROEK: Annemarije Florijn, Henk Kortus, Niels Overeem, Erik Schouten, Wilco Schouten

Omdat ook middelbare scholen sinds mei te maken hebben met een vernieuwde (strengere) wet Algemene verordening gegevensbescherming (AVG) - en de redactie afhankelijk is van de scholen voor levering van alle geslaagden - kan Stad Nijkerk dit jaar helaas slechts zeer beperkt namenlijsten van geslaagden publiceren.